Articole despre meci intrerupt

Ce s-a întâmplat la US Open 2022. Meciul a fost oprit dintr-un motiv inedit și s-au cerut controale în public

Semifinala turneului de dublu a fost întreruptă din cauza mirosului de marijuana resimțit intens pe terenul de joc.

Sambata, 10.09.2022, 10:37
Qarabag a câştigat cu 4-1 meciul din deplasare cu Dudelange, întrerupt jumătate de oră după apariţia unei drone

Formaţia Qarabag a învins, joi seară, în deplasare, cu scorul de 4-1, echipa Dudelange, într-un meci din grupa A a Ligii Europa, joc care a fost întrerupt în prima repriză după apariţia unei drone cu drapelul Armeniei.

Vineri, 04.10.2019, 00:23
Meci întrerupt zece minute în Ligue 1 din cauza unor scandări şi a unor bannere cu caracter homofob

Partida Nice - Olympique Marseille din Ligue 1 a fost întreruptă, miercuri, zece minute din cauza bannerelor afişate şi a scandărilor cu caracter homofob ale fanilor echipei gazdă, infomrează lefigaro.fr.

Joi, 29.08.2019, 09:03
Dinamo - Craiova. Derby oprit pe Arena Națională! Neagoe a leșinat pe bancă, ambulanța a venit de urgență

Eugen Neagoe s-a prăbușit, în timpul meciului Dinamo – Universitatea Craiova. Partida a fost întreruptă, în minutul 25.

Duminica, 21.07.2019, 21:53
FC Viitorul - Dinamo, scor 5-0, în Liga I, după un meci întrerupt de incidente

FC Viitorul a învins, luni, pe teren poropriu, cu scorul de 5-0 (1-0), echipa Dinamo, în ultima partidă a etapei I a Ligii I, un meci marcat de incidente.

Luni, 15.07.2019, 23:07
Catania - AS Roma 1-1 dupa rejucarea ultimelor 20 de minute

Meciul dintre sicilieni si capitolini, contand pentru etapa a 18-a din Serie A fusese intrerupt in minutul 70 din cauza ploii torentiale.

Joi, 09.02.2012, 00:00